It’s My Time

It’s My Time

Wczoraj (22.09.2019 r) miałam okazję być na pokazie It’s My Time. It’s My Time powstał w celu podkreślenie piękna osób niepełnosprawnych i zaakcentowanie ich roli w świecie mody. Inicjatorką pierwszego wydarzenia była Agnieszka Katyńska, kreatywna i oryginalna projektantka.

W pokazie biorą udział osoby z różnymi niepełnosprawnościami: niewidome, niedosłyszące, poruszające się na wózku, a także z niepełnosprawnością intelektualną.

Tegoroczna, piąta, edycja: Live to dream! miała swój finał w Studiu ATM na Bielanach Wrocławskich. Tematem przewodnim edycji były marzenia, jak wspominają organizatorzy:

Każdy z nas marzy… Marzenia nas otaczają, wkradają się w nasze serca i wskazują na cele, określając ścieżki działań. Marzenia ewoluują, zmieniają się razem z nami. Gdy jesteśmy dziećmi bliskie są nam opowieści o królewnach, skarbach i jednorożcach… Narnia staje się naszym drugim domem, kolejnym wymiarem naszego rzeczywistego życia. Dorastając – odbieramy kolory światom baśni i pasji. Wygaszając nierealny świat – wzmacniamy marzenia i pasje możliwe do realizacji. Marzenia są odzwierciedleniem naszych skrytych pragnień, pokazują to, co jest w nas. Są naszym motorem do działania, mobilizują nas, uporządkowują nasze życie i nadają mu sens. Tu nie ma miejsca na przykłady – każdy z nas jest inny i każdy ma swój własny świat marzeń.

Pokaz został profesjonalnie przygotowany i wyreżyserowany. Organizatorzy zadbali o każdy detal od obuwia, indywidualnie przygotowanego dla każdego uczestnika projektu po makijaż i fryzury. Piękni ludzie, niesamowita atmosfera, wspaniały czas.

Kibicuję bardzo mocno tej inicjatywie i trzymam kciuki za kolejne edycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *